KONTAKT OSS

TURSENTERET OG SENTRALBORD



E-post:                   tursenter@stf.no
Facebook:Følg oss på Facebook
Tlf:51840200
Postadresse:Postboks 239 4001 Stavanger
Besøksadresse:Olav V`s gate 18, 4005 Stavanger

FAKTURERING:

Sendes som EHF eller i PDF til 946846856@autoinvoice.no

Husk å oppgi navn på kontaktperson og spesifisering av oppdraget på fakturaen.

ADMINISTRASJON

Preben Falck

Daglig leder  

51 84 02 02/992 48 007
preben@stf.no

Axel Wirowski

Administrasjonsrådgiver

51 84 02 06

Ragny Bergesen

Økonomi- og administrasjonssjef

51 29 30 21 / 928 00 928

ragny@stf.no

Hartvik Amdal

Prosjektansvarlig

90 04 30 60

hartvik@stf.no


MARKED OG KOMMUNIKASJON

Helene Seglem

Markeds- og kommunikasjonssjef

404 08 537

helene@stf.no 

Tove-Mette Sædberg

Markedssjef ​​​​​​​

​​​​​​​932 66 401

Henriette Gill

Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør

906 58 933

henriette@stf.no

Torgunn Skrudland

Kommunikasjonsrådgiver
​​​​​​​

51 84 02 13/950 41 315

torgunn@stf.no

HYTTER OG RUTER

Per Henriksen

Driftsansvarlig

51 84 02 10/982 17 262​​​​​​​
per@stf.no 

Erik Gram Kverneland

Driftsmedarbeider

51 84 02 07/414 19 949 
erik@stf.no 


Lars Tore Serigstad

Bygg- og vedlikeholdsleder

950 15 800

lars@stf.no

Brita Gundersen 

Leder betjente anlegg 

51 84 02 03/916 69 539
brita@stf.no

TURER OG AKTIVITER

Jane Byberg

Leder for folkehelse og aktivitet 

​​​​​​​51 84 02 12/936 09 611​​​​​​​jane@stf.no

Arild Rosnes

Fagsjef  IT/kurs/skole
Skiskolen/TTT

​​​​​​​51 84 02 17
arild@stf.no​​​​​​​

John Petter Nordbø

Fagsjef DNT ung/ Fjellsport/ 52 hverdagsturer

51 84 02 05
johnpetter@stf.no 

Kristine Helland

 Fagsjef Barnas Turlag/ store arrangement 

51 84 02 09/977 51 692
kristine@stf.no


Helen Adamson

Prosjektleder DNT tilrettelagt - Klart det går! 

Tlf: 51840219
Helen@stf.no

Torgunn Skrudland

Fagsjef 60+/ dagsturer/ kommunikasjonsrådgiver

51 84 02 13/950 41 315
torgunn@stf.no

Anne Katrine Lycke

Fagsjef naturforvatning/ Turlag
​​​​​​

annekatrine@stf.no

Ann Kristin Kro 

I permisjon ut 2018

TURSENTERET

Kaja Storaker

Leder for Tursenteret


51 84 02 00 
kaja@stf.no

Christian Lønseth

Turveileder og bedriftsansvarlig  

51 84 02 00
tursenter@stf.no