KONTAKT OSS

Ansatte i administrasjonen i Stavanger Turistforening, bilde tatt på Kvitsøy juni 2021.
Ansatte i administrasjonen i Stavanger Turistforening, bilde tatt på Kvitsøy juni 2021. Foto: John Petter Nordbø

TURSENTERET OG SENTRALBORD



E-post:                   tursenter@stf.no
Facebook:Følg oss på Facebook
Tlf:51840200
Postadresse:Postboks 239 4001 Stavanger
Besøksadresse:Olav V`s gate 18, 4005 Stavanger

ÅPNINGSTIDER

Mandag, onsdag og fredag: 10–16

Tirsdag og torsdag: 10 - 19

Lørdag: 10 - 15

Søndag: God tur!

FAKTURERING:

Sendes som EHF eller i PDF til stf@faktura.poweroffice.net


Husk å oppgi navn på kontaktperson og spesifisering av oppdraget på fakturaen.

ADMINISTRASJON

Preben Falck

Daglig leder  

51 84 02 02/992 48 007

preben@stf.no

Ragny Bergesen

Økonomi- og administrasjonssjef

51 29 30 21 / 928 00 928

ragny@stf.no

Axel Wirowski

Administrasjonsrådgiver

51 84 02 06

​​​​​​​axel@stf.no  

KOMMUNIKASJON OG SAMFUNNSKONTAKT

Helene Seglem

Avdelingsleder Kommunikasjon og samfunnskontakt

404 08 537

helene@stf.no 

Agnethe Larsen

Kommunikasjonsrådgiver

928 20 547

agnethe@stf.no

John Petter Nordbø

Kommunikasjonsrådgiver

907 37 184 

johnpetter@stf.no 

Anne Katrine Lycke

Fagsjef naturforvaltning 
Rådgiver turlag

​​​​​​416 70 108

annekatrine@stf.no

HYTTER OG RUTER

Brita Gundersen 

Avdelingsleder
Drift og frivillighet

51 84 02 03/916 69 539

brita@stf.no

Jone Edland 

Fagsjef
Frivillighet

51 84 02 0o/920 29 657

jone@stf.no

Per Henriksen

Driftsansvarlig fjellhytter og ruter

51 84 02 10/982 17 262​​​​​​​

per@stf.no 

Ola Ravnaas

Driftsmedarbeider

51 84 02 0o/918 90 183

ola@stf.no

Erik Gram Kverneland

Driftsansvarlig kyst og nærfriluftsliv

51 84 02 07/41 41 99 49 

erik@stf.no 

Stian Haga

Bygg- og vedlikeholdssjef

98 49 47 47

stian@stf.no

TURSENTERET

Kaja Storaker

Leder for Tursenteret


51 84 02 00

 kaja@stf.no

Christian Lønseth

Turveileder og bedriftsansvarlig  

51 84 02 00
tursenter@stf.no 

TURER OG AKTIVITER

Jane Byberg

Avdelingsleder
Folkehelse og aktivitet 

936 09 611​​​​​​​

jane@stf.no

Tale Klingsheim

Rådgiver
DNT ung og skole,
Fjellsport og kurs

920 90 253

tale@stf.no

Torkel Reinertsen

Rådgiver
Voksne, hverdagsturer,
7-nuts turen og Skiskolen
986 81 990

​​​​​​​torkel@stf.no


Kristine Helland

Rådgiver
Barnas Turlag, 60+ 
Store arrangement 

977 51 692

kristine@stf.no

Helen Adamson

Lånt ut til DNT sentralt

51 84 02 19

helen.adamson@dnt.no

Beate Eikemo

Vikar - prosjektleder STF/
DNT tilrettelagt 

51 29 30 22

beate@stf.no

Lotte Eriksen

Aktivitetskatalysator Hillevåg

971 85 889

hillevaag@stf.no

Johanne Fjelde

Prosjektleder mangfold og inkludering

45 66 54 46 

johanne@stf.no