Kontakt oss

Fakturaadresse: 

Vi ber om at alle fakturaer til Stavanger Turistforening sendes per e-post til bilag.stf@jlr.no 

Husk å oppgi navn på kontaktperson i STF og spesifisering av oppdraget på fakturaen.

Administrasjon

Preben Falck

Daglig leder  

51 84 02 02/992 48 007
preben@stf.no

Axel Wirowski

Administrasjonsrådgiver

51 84 02 04

Kommunikasjon og marked

Tove-Mette Sædberg

Leder marked og kommunikasjon 

Henriette Gill

Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør

906 58 933

henriette@stf.no

Torgunn Skrudland

Kommunikasjonsrådgiver
​​​​​​​

51 84 02 13/950 41 315

torgunn@stf.no

Hytter og ruter

Per Henriksen

Driftsansvarlig

51 84 02 10/982 17 262​​​​​​​
per@stf.no 

Kjell Herikstad

Leder bygningsavdelingen

51 84 02 08/913 91 581​​​​​​​
kjell@stf.no

Erik Gram Kverneland

Driftsmedarbeider

51 84 02 07/414 19 949 
erik@stf.no 

Brita Gundersen

Leder betjente anlegg / økonomiansvarlig
51 84 02 03/916 69 539
brita@stf.no

Turer og aktiviteter

Jane Byberg

Leder for aktivitetsavdelingen, turer for voksne, folkehelse og Klart det går

51 84 02 12/936 09 611​​​​​​​jane@stf.no

Arild Rosnes

Ansvarlig for
DNT Ung, skole og IT

51 84 02 17
arild@stf.no​​​​​​​

Ann Kristin Kro 

Fjellsport, folkehelse og naturforvaltning

51 84 02 05/988 14 278
annkristin@stf.no

Kristine Helland

Barnas Turlag 

51 84 02 09/977 51 692
kristine@stf.no

Torgunn Skrudland

Dagsturer, 60+ og kommunikasjonsrådgiver

51 84 02 13/950 41 315
torgunn@stf.no

Pål Andersen

Konstituert leder for lokale turlag 

41 26 37 56
​​​​​​​paal@stf.no


Anne Katrine Lycke

Lokale turlag, folkehelse og naturforvaltning (i permisjon)
annekatrine@stf.no

Hartvik Amdal

Prosjektansvarlig

90 04 30 60

harvik@stf.no


Tursenteret

Kaja Storaker

Leder for Tursenteret


51 84 02 00 
kaja@stf.no

Christian Lønseth

Turveileder og bedriftsansvarlig  

51 84 02 00
tursenter@stf.no 

Tursenteret og sentralbord:

Hjemmeside:stf.no
E-post:                   tursenter@stf.no
Facebook:Følg oss på Facebook
Tlf:51840200
Postadresse:Postboks 239 4001 Stavanger
Besøksadresse:Olav V`s gate 18, 4005 Stavanger