KONTAKT OSS

Ansatte i Stavanger Turistforening på tur til Vesle Nup ved Haukeliseter fjellstue.
Ansatte i Stavanger Turistforening på tur til Vesle Nup ved Haukeliseter fjellstue. Foto: John Petter Nordbø

TURSENTERET OG SENTRALBORD



E-post:                   tursenter@stf.no
Facebook:Følg oss på Facebook
Tlf:51840200
Postadresse:Postboks 239 4001 Stavanger
Besøksadresse:Olav V`s gate 18, 4005 Stavanger

FAKTURERING:

Sendes som EHF eller i PDF til stf@faktura.poweroffice.net


Husk å oppgi navn på kontaktperson og spesifisering av oppdraget på fakturaen.

ADMINISTRASJON

Preben Falck

Daglig leder  

51 84 02 02/992 48 007

preben@stf.no

Axel Wirowski

Administrasjonsrådgiver

51 84 02 06

​​​​​​​axel@stf.no  

Ragny Bergesen

Økonomi- og administrasjonssjef

51 29 30 21 / 928 00 928

ragny@stf.no

Astrid Helle

Regnskapsfører DNT Økonomiring SA

959 06 199

astrid@stf.no


MARKED OG KOMMUNIKASJON

Helene Seglem

Markeds- og kommunikasjonssjef

404 08 537

helene@stf.no 

Torgunn Skrudland

Kommunikasjonsrådgiver
​​​​​​​

51 84 02 13/950 41 315

torgunn@stf.no

Agnethe Larsen

Kommunikasjonsrådgiver

928 20 547

agnethe@stf.no

John Petter Nordbø

Kommunikasjonsrådgiver

90 73 71 84 

johnpetter@stf.no 

HYTTER OG RUTER

Per Henriksen

Driftsansvarlig

51 84 02 10/982 17 262​​​​​​​


per@stf.no 

Erik Gram Kverneland

Driftsmedarbeider

51 84 02 07/414 19 949 


erik@stf.no 

Brita Gundersen 

Driftssjef betjente anlegg 

51 84 02 03/916 69 539


brita@stf.no

Jan Erik Lyngstad 

Prosjektansvarlig rehab. Bakken gård

938 79 255​​​​​​​

janerik@stf.no

TURER OG AKTIVITER

Jane Byberg

Leder for folkehelse og aktivitet 

​​​​​​​51 84 02 12/936 09 611​​​​​​​

jane@stf.no

Arild Rosnes
​​​​​​​
Skiskolen

​​​​​​​51 84 02 17

arild@stf.no​​​​​​​

John Petter Nordbø

Fagsjef Fjellsport/ 52hverdagsturer

90 73 71 84

johnpetter@stf.no 

Kristine Helland

 Fagsjef Barnas Turlag/ store arrangement 

51 84 02 09/977 51 692

kristine@stf.no

Helen Adamson

Prosjektleder DNT tilrettelagt - Klart det går! 

Tlf: 51840219

Helen@stf.no

Johanne Fjelde

Prosjektleder mangfold og inkludering

45 66 54 46 

johanne@stf.no

Torgunn Skrudland

Fagsjef 60+/ dagsturer/ kommunikasjonsrådgiver

51 84 02 13/950 41 315

torgunn@stf.no

Anne Katrine Lycke

Fagsjef naturforvatning/ Turlag

​​​​​​416 70 108

annekatrine@stf.no

Tale Klingsheim

Fagsjef DNT ung, skole og Turer for voksne

920 90 253

tale@stf.no

TURSENTERET

Kaja Storaker

Leder for Tursenteret


51 84 02 00 
kaja@stf.no

Christian Lønseth

Turveileder og bedriftsansvarlig  

51 84 02 00
tursenter@stf.no